طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS داده کاوان

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS

هزینه تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای ای هزینه انجام آن نیست بلکه "کیفیت" مهمترین نقش را ایفا می کند. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن معرفی کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند بهترین طراحی و پیاده سازی رابرای شما به ارمغان بیاورد.شرکت داده کاوان برای طراحی اپلیکیشن های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف از ابزارهای مربوط بهره می برد. برای تولید اپلیکیشن اندروید از زبان برنامه نویسی Java در IDE اندروید استدیو و برای برنامه نویسی ios از زبان برنامه نویسی swift در محیط IDE xcode استفاده می شود.

در رابط کاربری(UI)، برای تولید وساخت اپلیکیشن اندروید از سبک طراحیMaterial و Design Guide lineهای مورد تایید گوگل و برای تولید وساخت اپلیکیشن IOS از Design Guide lineهای مورد تایید Apple و آیکون های متناسب با این سبک طراحی استفاده می شود.

  • طراحی منعطف و کاربر پسند

مهم نیست برنامه های مارا روی یک گوشی کوچک نصب کنید یا روی یک تبلت بزرگ، برنامه های ما طوری بهینه سازی شده اند که برروی طیف وسیعی از دستگاه ها به صورت مناسب اجرا شوند و ایجاد کننده ی یک حس خوب و کاربر پسند برای مخاطبین باشند.

ما در طراحی محیط کاربری از جدید ترین مفاهیم طراحی دنیا استفاده می کنیم تا تجربه کار با یک اپلیکیشن همراه با استانداردهای جهانی را برای شما فراهم نماییم.

همچنین تیم داده کاوان با بررسی و تحلیل کسب و کار شما، بهترین طراحی متناسب با نیاز شما را ارائه می دهد.

  • کد‌نویسی برنامه‌ها

تیم متخصص داده کاوان با سال ها تجربه، با بهره گیری از استانداردها و متد های روز برنامه نویسی امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار شما را متناسب با توسعه و تحول کسب و کار شما فراهم می آورد.

ارایه سرویس های تحت وب ما، شما را از ارایه سفارشات خود به شرکت های مختلف بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار ها می شود.ما با کد نویسی اصولی و بهینه تجربه ی یک اپلیکیشن روان و پاسخگو را برای شما و مشتریانتان فراهم خواهیم کرد.

  • خدمات و پشتیبانی مستمر

تیم داده کاوان بر اهمیت زمان در پروژه های شما واقف است و با تیم متخصص و دایمی خود با ارایه خدمات آماده ارایه خدمات به کاربران خود می باشد.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تغییرات در کسب و کار خود بتوانید اپلیکیشن های خود را متناسب با نیاز روز و تکنولوژی های جدید به روزرسانی نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.